butelki dla niemowląt ranking 2018

Najlepsze Butelki dla Niemowląt 2018 – Ranking

Hook

Czy szukasz idealnej butelki dla swojego maluszka? Odpowiedź znajdziesz w naszym rankingu najlepszych butelek dla niemowląt w 2018 roku!

Wstęp

Każdy rodzic wie, jak ważne jest wybranie odpowiedniej butelki dla swojego maluszka. Butelka musi być bezpieczna, funkcjonalna i wygodna w użyciu. Wybór odpowiedniej butelki może być jednak trudny. Dlatego przygotowaliśmy ten ranking najlepszych butelek dla niemowląt w 2018 roku, aby ułatwić rodzicom wybór.

Ranking najlepszych butelek dla niemowląt 2018

1. Philips Avent Natural

Philips Avent Natural to jedna z najpopularniejszych butelek dla niemowląt. Butelka ma anatomiczny kształt, co sprawia, że jest wygodna w użyciu. Jest również wyposażona w specjalny ustnik, który zapobiega gromadzeniu się powietrza i zapobiega zaparciom. Butelka jest łatwa do czyszczenia i sterylizacji.

2. Tommee Tippee Closer To Nature

Tommee Tippee Closer To Nature to butelka z ustnikiem pozwalającym na naturalny ruch ssania. Ustnik jest wyposażony w specjalną skrzydełkę, która zapobiega gromadzeniu się powietrza i zaparciom. Butelka jest łatwa w czyszczeniu i jest dostępna w wielu rozmiarach, od 150 ml do 330 ml.

3. NUK First Choice

NUK First Choice to butelka z anatomicznym kształtem i specjalnym ustnikiem, który zapewnia naturalny ruch ssania. Ustnik jest wyposażony w skrzydełka, które zapobiegają gromadzeniu się powietrza i zaparciom. Butelka jest łatwa w czyszczeniu i sterylizacji oraz dostępna w wielu rozmiarach.

4. Chicco Physio Soft

Chicco Physio Soft to butelka z anatomicznym kształtem i specjalnym ustnikiem, który zapewnia naturalny ruch ssania. Ustnik jest wyposażony w skrzydełka, które zapobiegają gromadzeniu się powietrza i zaparciom. Butelka jest łatwa w czyszczeniu i sterylizacji oraz dostępna w wielu rozmiarach.

5. Dr Brown’s Natural Flow

Dr Brown’s Natural Flow to butelka z anatomicznym kształtem i specjalnym ustnikiem, który zapewnia naturalny ruch ssania. Ustnik jest wyposażony w skrzydełka, które zapobiegają gromadzeniu się powietrza i zaparciom. Butelka jest łatwa w czyszczeniu i sterylizacji oraz dostępna w wielu rozmiarach.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniej butelki dla niemowlaka może być trudnym zadaniem. Dlatego przygotowaliśmy ten ranking najlepszych butelek dla niemowląt w 2018 roku, aby ułatwić rodzicom wybór. Z naszego rankingu można wybrać butelkę, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i wygodna w użyciu.